BZT52H-B4V3,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 1 238
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 0
Datasheet
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Zener Diode 4.3 V 375 mW ±2% Surface Mount SOD-123F