A08XAF08XAF22K51B
DigiKey Part Number
455-3060-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A08XAF08XAF22K51B
Description
JUMPER 08XAF-2S - 08XAF-2S 2"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
8 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.167' (50.80mm, 2.00")
Category
Number of Rows
1
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Pitch - Connector
0.098" (2.50mm)
Series
Length
0.167' (50.80mm, 2.00")