FX2C-20P-1.27DSA(71)
FX2C-20P-1.27DSA(71)
FX2C-20P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10538-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2C-20P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 20POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description
20 Position Plug Connector Board to Board Through Hole Solder