RCK18U25BK
DigiKey Part Number
164-RCK18U25BK-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RCK18U25BK
Description
RACK STEEL 25X24X36.9 BLACK
Detailed Description
Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Sides, Top 25.000" L x 24.000" W x 36.940" H (635.00mm x 609.60mm x 938.28mm) Black
Category
Dimensions - Panel
22.560" L x 18.350" W x 31.560" H (573.02mm x 466.09mm x 801.62mm)
Dimensions - Overall
25.000" L x 24.000" W x 36.940" H (635.00mm x 609.60mm x 938.28mm)