RCK12U32BK
DigiKey Part Number
164-RCK12U32BK-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RCK12U32BK
Description
RACK STEEL 32X24X26.4 BLACK
Detailed Description
Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Sides, Top 32.000" L x 24.000" W x 26.440" H (812.80mm x 609.60mm x 671.58mm) Black
Category
Dimensions - Panel
29.560" L x 18.350" W x 21.060" H (750.82mm x 466.09mm x 534.92mm)
Dimensions - Overall
32.000" L x 24.000" W x 26.440" H (812.80mm x 609.60mm x 671.58mm)