L77SDAH15SOL2RM8C309
L77SDAH15SOL2RM8C309
L77SDAH15SOL2RM8C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDAH15SOL2RM8C309
DigiKey Part Number
L77SDAH15SOL2RM8C309-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77SDAH15SOL2RM8C309
Description
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Detailed Description
15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
EDA/CAD Models
L77SDAH15SOL2RM8C309 Models
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Current Rating (Amps)
3A
Connector Style
Features
Board Lock
Voltage Rating
250V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C