L77HDEH15SOL2RM5
L77HDEH15SOL2RM5
L77HDEH15SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77HDEH15SOL2RM5
DigiKey Part Number
L77HDEH15SOL2RM5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77HDEH15SOL2RM5
Description
CONN D-SUB HD RCPT 15P VERT SLDR
Detailed Description
15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
EDA/CAD Models
L77HDEH15SOL2RM5 Models
Contact Finish Thickness
Flash
Current Rating (Amps)
3A
Connector Style
Features
Board Lock
Voltage Rating
250V
Shell Size, Connector Layout
1 (DE, E) High Density
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C