L717SDBH25POL2RM8C309
L717SDBH25POL2RM8C309
L717SDBH25POL2RM8C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDBH25POL2RM8C309
DigiKey Part Number
L717SDBH25POL2RM8C309-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L717SDBH25POL2RM8C309
Description
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Detailed Description
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
EDA/CAD Models
L717SDBH25POL2RM8C309 Models
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Current Rating (Amps)
3A
Voltage Rating
250V
Shell Size, Connector Layout
3 (DB, B)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C