AT0805BRD0722K1L megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
YAGEO
Raktáron: 3 637
Adatlap
Similar
YAGEO
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Dale Thin Film
Upgrade
Vishay Dale
Vishay Dale
Raktáron: 226
TE Connectivity Passive Product
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Vishay Dale Thin Film
Susumu
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
22.1 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AT0805BRD0722K1L
DigiKey raktári szám
AT0805BRD0722K1L-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
AT0805BRD0722K1L
Leírás
RES SMD 22.1K OHM 0.1% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
AT0805BRD0722K1L modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)