RNCF0805BTE22K1 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
Panasonic Industry
YAGEO
Vishay
Vishay Dale Thin Film
Susumu
Susumu
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Vishay Dale
22.1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNCF0805BTE22K1
DigiKey raktári szám
RNCF0805BTE22K1-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNCF0805BTE22K1
Leírás
RES SMD 22.1K OHM 0.1% 1/4W 0805
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RNCF0805BTE22K1 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)