RT0805WRD0722K1L
DigiKey raktári szám
RT0805WRD0722K1L-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RT0805WRD0722K1L
Leírás
RES SMD 22.1KOHM 0.05% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22.1 kOhms ±0,05% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RT0805WRD0722K1L modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)