AT0402DRD0710KL
DigiKey raktári szám
311-2101-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
311-2101-1-ND - Vágott szalag (CT)
311-2101-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AT0402DRD0710KL
Leírás
RES SMD 10K OHM 0.5% 1/16W 0402
Részletes leírás
10 kOhms ±0,5% 0,063W, 1/16W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
AT0402DRD0710KL modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)