CPF-A-0402B10KE1
DigiKey raktári szám
1712-CPF-A-0402B10KE1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1712-CPF-A-0402B10KE1CT-ND - Vágott szalag (CT)
1712-CPF-A-0402B10KE1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPF-A-0402B10KE1
Leírás
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/16W 0402
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CPF-A-0402B10KE1 modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)