AT0402BRD0710KL
DigiKey raktári szám
YAG2087TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
YAG2087CT-ND - Vágott szalag (CT)
YAG2087DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AT0402BRD0710KL
Leírás
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/16W 0402
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AT0402BRD0710KL modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)