RQ73C1E10KBTDF
DigiKey raktári szám
1712-RQ73C1E10KBTDFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1712-RQ73C1E10KBTDFCT-ND - Vágott szalag (CT)
1712-RQ73C1E10KBTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RQ73C1E10KBTDF
Leírás
RQ 0402 10K 0.1% 10PPM 1K RL
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló Vékonyrétegű
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200, nedvességálló
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±10ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)