ECL15UD02-S
DigiKey raktári szám
1470-1166-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECL15UD02-S
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V -15V 15W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 2 Kimenet 15V -15V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECL15UD02-S modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
82%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
3,30" H. x 1,36" Sz. x 1,04" M. (84,0mm x 34,5mm x 26,4mm)
Feszültség - 1. kimenet
15V
Szabvány azonosító
Feszültség - 2. kimenet
-15V
Min. terhelés szükséges
Igen
Áram - 1. kimenet
500 mA
Alap típusszám
Áram - 2. kimenet
500 mA