ECL25US24-S
DigiKey raktári szám
1470-1195-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECL25US24-S
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 25W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECL25US24-S modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
82%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Kimenetek száma
1
Méretek
3,78" H. x 1,57" Sz. x 1,12" M. (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
24V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
1.04 A