ECL15UD02-T
DigiKey raktári szám
1470-1167-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECL15UD02-T
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V -15V 15W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 2 Kimenet 15V -15V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
82%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
3,10" H. x 1,25" Sz. x 0,78" M. (78,7mm x 31,7mm x 20,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
15V
Szabvány azonosító
Feszültség - 2. kimenet
-15V
Min. terhelés szükséges
Igen
Áram - 1. kimenet
500 mA
Alap típusszám
Áram - 2. kimenet
500 mA