DNR240PS48-I
DigiKey raktári szám
1470-1096-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DNR240PS48-I
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 5A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DNR240PS48-I modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
3 kV
Gyártó
XP Power
Felhasználás
Veszélyes helyek, ipari, ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemenet típusa
AC
Méretek
4,38" H. x 3,27" Sz. x 4,92" M. (111,3mm x 83,0mm x 125,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 132VAC, 180 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Max. kimeneti áram
5A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
240W