DRL-48V120W1AA
DigiKey raktári szám
1145-1214-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRL-48V120W1AA
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 2,5A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
120W
Gyártó
Delta Electronics
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
90%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, IP20, terhelésmegosztás, PFC, univerzális bemenet
Méretek
4,63" H. x 1,57" Sz. x 4,87" M. (117,6mm x 40,0mm x 123,6mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
48V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
2,5A