DRP048V480W1BN
DigiKey raktári szám
1145-1094-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRP048V480W1BN
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 10A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Szigetelési feszültség
4 kV
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 75°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
5,67" H. x 4,67" Sz. x 4,76" M. (144,0mm x 118,6mm x 121,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
10A