XL-1608UGC-04
DigiKey raktári szám
5962-XL-1608UGC-04TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XL-1608UGC-04
Leírás
CHIP LED 0603 GREEN SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 525nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,7V 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Lencse mérete
1,20mm x 1,00mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,7V
Sorozat
Üzemi áram
5mA
Lencse színe
fehér
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,45mm