XL-1608UBC-04
DigiKey raktári szám
5962-XL-1608UBC-04TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XL-1608UBC-04
Leírás
CHIP LED 0603 BLUE SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 465nm LED jelzőlámpa - diszkrét 3V 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Független
Csúcs hullámhossz
470nm
Lencse színe
Színtelen
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Méretek
1,60mm H. x 0,65mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,65mm