XL-1608SURC-06
DigiKey raktári szám
5962-XL-1608SURC-06TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XL-1608SURC-06
Leírás
CHIP LED 0603 RED SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 625nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,1V 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XL-1608SURC-06 modellek
Kategória
Lencse mérete
1,17mm x 0,80mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,1V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
Független
Csúcs hullámhossz
625nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Méretek
1,60mm H. x 0,85mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,85mm