BT136-800E,127 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
STMicroelectronics
Raktáron: 332
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 964
Adatlap
STMicroelectronics
Raktáron: 1 513
Raktáron: 940
Raktáron: 1 938
Triak Logikai - érzékeny gate 800 V 4 A Furatszerelt TO-220AB
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TO-220-3
BT136-800E,127
DigiKey raktári szám
1740-1021-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BT136-800E,127
Leírás
TRIAC SENS GATE 800V 4A TO220AB
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. gyújtóáram (Igt)
10 mA
Gyártó
WeEn Semiconductors
Max. tartóáram (Ih)
15 mA
Csomagolás
Csőtár
Konfiguráció
egyszeres
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
125°C (TJ)
Triak típusa
Logikai - érzékeny gate
Rögzítés módja
Furatszerelt
Záróirányú feszültség
800 V
Tokozás
TO-220-3
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
4 A
Gyártói tokozás
TO-220AB
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.5 V
Alap típusszám
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
25A, 27A