T410-800T
DigiKey raktári szám
497-T410-800T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T410-800T
Leírás
TRIAC SENS GATE 800V 4A TO220AB
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Triak Logikai - érzékeny gate 800 V 4 A Furatszerelt TO-220AB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T410-800T modellek
Kategória
Max. gyújtóáram (Igt)
10 mA
Gyártó
STMicroelectronics
Max. tartóáram (Ih)
15 mA
Csomagolás
Csőtár
Konfiguráció
egyszeres
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Triak típusa
Logikai - érzékeny gate
Rögzítés módja
Furatszerelt
Záróirányú feszültség
800 V
Tokozás
TO-220-3
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
4 A
Gyártói tokozás
TO-220AB
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V
Alap típusszám
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
30A, 31A