T435-800T nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Triak Alternistor - védőáramkör nélkül 800 V 4 A Furatszerelt TO-220
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T435-800T
DigiKey raktári szám
497-12377-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
T435-800T
Leírás
TRIAC ALTERNISTOR 800V 4A TO220
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
T435-800T modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
30A, 31A
Gyártó
STMicroelectronics
Max. gyújtóáram (Igt)
35 mA
Sorozat
Max. tartóáram (Ih)
35 mA
Csomagolás
Csőtár
Konfiguráció
egyszeres
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Triak típusa
Alternistor - védőáramkör nélkül
Rögzítés módja
Furatszerelt
Záróirányú feszültség
800 V
Tokozás
TO-220-3
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
4 A
Gyártói tokozás
TO-220
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V