T55A476M6R3C0200 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Cal-Chip Electronics, Inc.
Raktáron: 2 000
Adatlap
KEMET
Raktáron: 16
Adatlap
KEMET
Raktáron: 26 481
KYOCERA AVX
Raktáron: 729
KYOCERA AVX
Raktáron: 83
Raktáron: 357
47 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 6.3 V 1206 (3216 metrikus) 200mohm / 100kHz