TCTOA1A476M8R
DigiKey raktári szám
478-TCTOA1A476M8RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-TCTOA1A476M8RCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-TCTOA1A476M8RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TCTOA1A476M8R
Leírás
A- CASE / 476- CAP CODE / POLY
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 10 V 1206 (3216 metrikus) 200mohm / 100kHz
Kategória
Típus
öntött
Gyártó
KYOCERA AVX
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
200mohm / 100kHz
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
47 µF
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,071" (1,80mm)
Névleges feszültség
10 V