TCTOAL0J476M8R megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 357
Adatlap
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
KEMET
Raktáron: 16
KEMET
47 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 6.3 V 1206 (3216 metrikus) 200mohm / 100kHz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TCTOAL0J476M8R
DigiKey raktári szám
478-TCTOAL0J476M8RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TCTOAL0J476M8R
Leírás
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
200mohm / 100kHz
Gyártó
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitás
47 µF
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
AL
Névleges feszültség
6.3 V