293D226X0010C2TE3
DigiKey raktári szám
718-1962-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-1962-1-ND - Vágott szalag (CT)
718-1962-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
293D226X0010C2TE3
Leírás
CAP TANT 22UF 20% 10V 2312
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF öntött Tantál kondenzátorok 10 V 2312 (6032 metrikus) 1,5ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
293D226X0010C2TE3 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,5ohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2312 (6032 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,236" H. x 0,126" Sz. (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,110" (2,79mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
C
Névleges feszültség
10 V