TAJC226M010RNJ
DigiKey raktári szám
478-3900-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-3900-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-3900-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TAJC226M010RNJ
Leírás
CAP TANT 22UF 20% 10V 2312
Részletes leírás
22 µF öntött Tantál kondenzátorok 10 V 2312 (6032 metrikus) 1,8ohm
EDA / CAD modellek
TAJC226M010RNJ modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,8ohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
2312 (6032 metrikus)
Méretek
0,236" H. x 0,126" Sz. (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,110" (2,80mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
C
Névleges feszültség
10 V