T491C226M010AT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | T491C226M010AT |
Leírás | CAP TANT 22UF 20% 10V 2312 |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 22 µF öntött Tantál kondenzátorok 10 V 2312 (6032 metrikus) 1,8ohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | T491C226M010AT modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyrt. | Élettartam / hőmérséklet 2000 óra / 125°C |
Sorozat | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 2312 (6032 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Méretek 0,236" H. x 0,126" Sz. (6,00mm x 3,20mm) |
Kapacitás | Max. magasság (beültetve) 0,110" (2,80mm) |
Tűrés ±20% | Gyártói méretjelölés C |
Névleges feszültség 10 V | Tulajdonságok univerzális |
Típus öntött | Alap típusszám |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 1,8ohm |