SM15T18CAHE3/9AT nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 3 318
Adatlap
Direct
Raktáron: 0
Adatlap
STMicroelectronics
Raktáron: 752
STMicroelectronics
Similar
Bourns Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
25,2V bilincs 59,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DO-214AB
SM15T18CAHE3/9AT
DigiKey raktári szám
SM15T18CAHE3/9AT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM15T18CAHE3/9AT
Leírás
TVS DIODE 15.3VWM 25.2V DO214AB
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
59,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
15,3V
Átütési feszültség (min.)
17,1V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
25,2V