SM15T18CA-E3/57T | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SM15T18CA-E3/57T |
Leírás | TVS DIODE 15.3VWM 25.2V DO214AB |
Gyártói standard átfutási idő | 14 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25,2V bilincs 59,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Max. impulzusáram (10/1000µs) 59,5A |
Gyrt. | Teljesítmény elosztás 1500W (1,5kW) |
Sorozat | Hálózatvédelem No |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás univerzális |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 150°C (TJ) |
Típus Zener | Rögzítés módja Felületszerelt |
Kétirányú csatornák 1 | Tokozás DO-214AB, SMC |
Ellenfeszültség (tip.) 15,3V | Gyártói tokozás |
Átütési feszültség (min.) 17,1V | Alap típusszám |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 25,2V |