SM15T18CAY | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SM15T18CAY |
Leírás | TVS DIODE 15.3VWM 32.5VC SMC |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 32,5V bilincs 308A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SMC |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SM15T18CAY modellek |
Kategória | Max. impulzusáram (10/1000µs) 308A (8/20µs) |
Gyrt. | Teljesítmény elosztás 1500W (1,5kW) |
Sorozat | Hálózatvédelem No |
Alkatrész státusza Aktív | Típusjelölés autóipar |
Típus Zener | Minősítés AEC-Q101 |
Kétirányú csatornák 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ellenfeszültség (tip.) 15,3V | Tokozás DO-214AB, SMC |
Átütési feszültség (min.) 17,1V | Gyártói tokozás |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 32,5V | Alap típusszám |