SZBZX84C5V6LT3G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
onsemi
Raktáron: 2 569
Adatlap
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Zener dióda 5.6 V 250 mW ±7% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SZBZX84C5V6LT3G
DigiKey raktári szám
SZBZX84C5V6LT3GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZBZX84C5V6LT3GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZBZX84C5V6LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZBZX84C5V6LT3G
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
50 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SZBZX84C5V6LT3G modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±7%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms