BZX384C18-E3-18 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Similar
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
Zener dióda 18 V 200 mW ±5% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX384C18-E3-18
DigiKey raktári szám
BZX384C18-E3-18-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX384C18-E3-18
Leírás
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX384C18-E3-18 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±5%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
200 mW