MM3Z18VT1G
DigiKey raktári szám
MM3Z18VT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z18VT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z18VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z18VT1G
Leírás
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
53 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 300 mW ±6% Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MM3Z18VT1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms