BZX384B18-E3-08 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 1 346
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 23 905
Adatlap
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Zener dióda 18 V 200 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX384B18-E3-08
DigiKey raktári szám
112-BZX384B18-E3-08TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-BZX384B18-E3-08CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-BZX384B18-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX384B18-E3-08
Leírás
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Gyártói tokozás
SOD-323
Tűrés
±2%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
200 mW