BZX384B15-E3-08 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Central Semiconductor Corp
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Central Semiconductor Corp
Raktáron: 0
Adatlap
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Zener dióda 15 V 200 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX384B15-E3-08
DigiKey raktári szám
BZX384B15-E3-08GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX384B15-E3-08GICT-ND - Vágott szalag (CT)
BZX384B15-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX384B15-E3-08
Leírás
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 10.5 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Gyártói tokozás
SOD-323
Tűrés
±2%
Alap típusszám
Max. teljesítmény
200 mW