APHHS1005LCGCK
DigiKey raktári szám
754-2121-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-2121-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-2121-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APHHS1005LCGCK
Leírás
LED GREEN CLEAR 2SMD
Részletes leírás
zöld 570nm LED jelzőlámpa - diszkrét 1,9V 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
APHHS1005LCGCK modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,9V
Gyrt.
Üzemi áram
2mA
Konfiguráció
Független
Csúcs hullámhossz
574nm
Méretek
1,00mm H. x 0,50mm Sz.
Max. magasság
0,60mm
Lencse mérete
0,80mm x 0,50mm