ILHB0805ER221VHC41 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Pulse Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
TDK
Újdonságok a DigiKey-nél
220 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 3A 40mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ILHB0805ER221VHC41
DigiKey raktári szám
541-ILHB0805ER221VHC41TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ILHB0805ER221VHC41
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Gyártó
Vishay Dale
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz
Tulajdonságok
autóipar
Névleges áram (max.)
3A