MPZ2012S221ATD25
DigiKey raktári szám
445-MPZ2012S221ATD25TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MPZ2012S221ATD25CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MPZ2012S221ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ2012S221ATD25
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 3A 40mohm
EDA / CAD modellek
MPZ2012S221ATD25 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)