ABUP00201209221Y00 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
TDK
220 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 3A 40mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ABUP00201209221Y00
DigiKey raktári szám
553-ABUP00201209221Y00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-ABUP00201209221Y00CT-ND - Vágott szalag (CT)
553-ABUP00201209221Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABUP00201209221Y00
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Gyártó
Pulse Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz
Tulajdonságok
autóipar
Névleges áram (max.)
3A