SFR25H0004709JA100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Raktáron: 4 965
Adatlap
Vishay Dale
Vishay Sfernice
Stackpole Electronics Inc
47 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR25H0004709JA100
DigiKey raktári szám
56-SFR25H0004709JA100TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR25H0004709JA100
Leírás
SFR25H 5% A1 47R
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)