RNMF12JTD47R0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
47 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló bevonat, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RNMF12JTD47R0
DigiKey raktári szám
738-RNMF12JTD47R0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RNMF12JTD47R0
Leírás
RES 47 OHM 5% 1/2W AXIAL
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
RNMF12JTD47R0 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,093" átmérő x 0,250" H. (2,35mm x 6,35mm)