NFR25H0004709JA500
DigiKey raktári szám
BC4681CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC4681TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFR25H0004709JA500
Leírás
RES 47 OHM 5% 1/2W AXIAL
Részletes leírás
47 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, Olvadó, Biztonsági Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)