SL227R010
DigiKey raktári szám
570-SL227R010-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL227R010
Leírás
ICL 7 OHM 20% 10A 22MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 7 Ohms ±20% 10 A 0,866" (22,00mm)
Kategória
Tűrés
±20%
Gyártó
Vishay Ametherm
Max. állandósult áram
10 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
80 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Átmérő
0,866" (22,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,307" (7,80mm)
Ellenállás / 25°C-on
7 Ohms