SL121R010
DigiKey raktári szám
570-SL121R010-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL121R010
Leírás
ICL 1 OHM 20% 10A 13MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 1 Ohms ±20% 10 A 0,512" (13,00mm)
Kategória
Tűrés
±20%
Gyártó
Vishay Ametherm
Max. állandósult áram
10 A
Sorozat
Ellenállás / állandósult áramon
27 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Átmérő
0,512" (13,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,307" (7,80mm)
Ellenállás / 25°C-on
1 Ohms